KALYON ŞUBE
KALYON ŞUBE
MERKEZ
İBRAHİMLİ ŞUBE
SANAYİ ŞUBE
+90 342 322 45 26 Pzt - Cmt 08:00 - 18:00 Budak Mah. Abd. Behçet Cad.No:11 Gülpembe Apt. Altı Şehitkamil/Gaziantep
+90 (342) 231 22 98 Pzt - Cmt 08:00 - 18:00 Marangoz(Nacar) Çarşısı No :4/6 Şahinbey/Gaziantep
+90 342 322 95 05 Pzt - Cmt 08:00 - 18:00 Batıkent Mah. Abd. Aksu Blv. No:70 Yıldırım Apt. Altı Şehitkamil/Gaziantep
+90342 235 62 35 Pzt - Cmt 08:00 - 18:00 Sanayi Mah. Küsget Sanayi Sit. A Blok 60011 Nolu Cad No:47 Şehitkamil/Gaziantep
3 Şube
Hizmetinizdeyiz
Güvenilirlik
66 Yıldır...
Kuruluş Yılı
1954
Teklif Al

Uygulama Ekipmanları

Boya Püskürtme Makineleri

Boya Püskürtme Makinesi Seçerken:

1. Hangi malzemeleri püskürteceksiniz?

Püskürtülen malzemenin türü, gerekli püskürtme ucunun ölçülerini belirleyecektir. Boya püskürtme makineleri belirli uç boyutlarına göre değerlendirilir, bu nedenle farklı türde malzeme püskürtmeyi planlıyorsanız çoğunlukla çok yönlü çalışabilen bir püskürtme makinesine ihtiyacınız olacaktır. Püskürtülmesi gereken malzemeye yönelik minimum uç boyutu gereksinimini belirleyin ve bunu satın almak istediğiniz boya püskürtme makinesinin maksimum uç boyutuyla karşılaştırın. Bizim çözümlerimiz içindeki boya püskürtme makinelerinin tamamı maksimum uç boyutunu destekler ve genellikle büyük uç boyutları gerektiren kalın malzemeler dahi etkili bir şekilde püskürtebilir.

2. Haftada püskürteceğiniz boya miktarı nedir?

Bazı boya püskürtme makineleri tam zamanlı bazı makineler ise yarı zamanlı çalışmaya elverişli olarak tasarlanmıştır. Bu durum ihtiyacınıza yönelik olarak giriş seviyesinden profesyonel seviyeye kadar olan süreçte çok çeşitli sayıda boya püskürtme makinesi ile karşılaşmanızı sağlayacaktır.  Boya kullanım miktarınıza göre yapacağınız ürün seçimi ile uygulamanızın kalitesini artıracak makinenizin yüksek performansta kullanımını sağlamış olacaksınız. 

3. Ne tür yüzeylerde püskürtme yapacaksınız?

Farklı yüzeyler için farklı malzeme ve son kat kalitesi gerekir. Doğru püskürtme makinesini ve püskürtme ucunu seçmek için malzemeyi ve istenen son katı göz önünde bulundurmanız gerekir.

4. Ne kadar harcamak istiyorsunuz?

Boya püskürtme makinesi satın almak bir yatırımdır. Gereğinden fazla para harcamak ve ihtiyacınız olandan fazlası için ödeme yapmak ya da beklentilerinizin altında kalan ve hayal kırıklığına uğratan bir ürün satın almak istemezsiniz. Boya püskürtme makinesi fiyatları, teknik özelliklerine ve talebinize bağlı olarak önemli ölçüde değişkenlik gösterir.  

  • Maksimum uç boyutu
  • Güç kaynağı seçimi
  • Makine ve malzemenin uyumluluğu
  • Makine kurulum, yedek parça ve servis güvencesi

  Tüm bu etkenleri dikkate alarak boya püskürtme makinesi seçiminizin önemini tekrar hatırlatır, çalışmalarınızda verimlilik ve karlılık artışı dileriz.

Bayiliklerimiz

Taksit İmkanı

Alışverişlerinizde anlaşmalı bankalarla

9 Taksit