KALYON ŞUBE
KALYON ŞUBE
MERKEZ
İBRAHİMLİ ŞUBE
SANAYİ ŞUBE
+90 342 322 45 26 Pzt - Cmt 08:00 - 18:00 Budak Mah. Abd. Behçet Cad.No:11 Gülpembe Apt. Altı Şehitkamil/Gaziantep
+90 (342) 231 22 98 Pzt - Cmt 08:00 - 18:00 Marangoz(Nacar) Çarşısı No :4/6 Şahinbey/Gaziantep
+90 342 322 95 05 Pzt - Cmt 08:00 - 18:00 Batıkent Mah. Abd. Aksu Blv. No:70 Yıldırım Apt. Altı Şehitkamil/Gaziantep
+90342 235 62 35 Pzt - Cmt 08:00 - 18:00 Sanayi Mah. Küsget Sanayi Sit. A Blok 60011 Nolu Cad No:47 Şehitkamil/Gaziantep
3 Şube
Hizmetinizdeyiz
Güvenilirlik
66 Yıldır...
Kuruluş Yılı
1954
Teklif Al

Hakkımızda

Özbal Boya Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

İnşaat Boyaları

İnşaat Boyaları ve Kaplamaları, toz ve sıvı gibi boya ve vernik malzemeleridir. Bu malzemeler inşaatta ve binalarda çeşitli yüzeyleri dekore etmek ve korumak için kullanılır. 

Endüstriyel Boyalar

Endüstriyel boyalar ya da bir bilinen diğer adıyla sanayi boyaları, oldukça geniş bir uygulama alanına sahiptir. Endüstriyel boya, duvar boyalarına kıyasla çok daha hızlı bir şekilde kurur.

Ahşap Boyalar

Zaman içerisinde eskimiş, yıpranmış ahşap eşyaları ya da hiç el değmemiş ham malzemeyi boya ve çeşitli malzemelerle yeniden kullanılır hale getirme işlemi için kullanılır.

Isı Yalıtım Sistemleri

Isı Yalıtım Boyaları, Termal Boyalar daha çok dış cephelere uygulanabildiği gibi iç cephe’de uygulanabiliyor. İç Cepheden ve ya dış cepheden ısı yalıtımı yaptırmaya gidilebilir.

Özbal Boya Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

1954 yılında Özbal Boya Ticarethanesi adı ile kurulan Gaziantep’in en eski boya satıcılarından birisi olan Özbal Boya & Dekorasyon yapmış olduğu örnek çalışmaları ile günümüze kadar gelmeyi başarmasında en önemli etken “Sarsılmaz güvenilirliği ve vermiş olduğu sözlerin hepsini yerine getirmiş olmasıdır”.

Vizyonumuz

Dekorasyon alanında Türkiye’de lider, uluslar arası uzman ve müşterilerin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır.

Misyonumuz

Özbal Boya & Dekorasyon, müşterilerine en uygun çözümleri üstün hizmetle sunmayı amaçlar.

Değerlerimiz

Dekorasyon alanında çözüm üreten herkes bizim dostumuzdur. İktisadi bir dünyada herkes birbiri için önemlidir. Çözüm üretir ve sonuç alır. Doğru çözümde bizim için herkes yetkilidir. İyi niyet, iş ahlakı, dürüstlük ve şeffaflık düsturumuzdur. Kurumumuzun uzmanlığı ve iş yapış tarzı sektördeki gururumuzdur. Yapılan işler kaliteli ve sistemli bir biçimde gerçekleştirilir.

  • – Dürüstlük
  • – Şeffaflık
  • – İş Ortaklığı
  • – Yenilikçi

1997 yılında ikinci şubesini açarak aynı zamanda da diğer şube açılımlarının da temelini atan Özbal Boya & Dekorasyon, ilk olarak Toptan Boya satımı yaparak, aynı zamanda kendini, gelişen Pazar şartlarında yenileyerek 2006 yılında dekorasyon alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Günümüze iç mimari ve dış mimaride restorasyon ve sıfırdan yapma, boya, dekoratif boya, duvar kağıdı ve laminat parke uygulaması ile kendi kendinin rakibi olmuştur.

1954 yılından beri ulaştığımız tecrübelerimizi size sunuyoruz.